موزه اتحاد دبی/ موریاما و تشیما

موزه اتحاد دبی/ موریاما و تشیما

موزه اتحاد دبی/ موریاما و تشیما 800 600 makhrotkar

در کنار خانه‌ی تاریخی Union House دبی در منطقه‌ی ساحلی این شهر، موزه‌ی Union Museum قرار گرفته که سند تاریخی 1971 مبنی بر شکل‌گیری امارات متحده‌ی عربی در آن نگهداری شده و فرهنگ و تاریخچه‌ی غنی مردم این کشور جشن گرفته می‌شود.

بخش اعظم این موزه زیر زمین قرار دارد که شامل گالری‌های دائمی و موقت، سالن‌های نمایش، فضای رویدادها و بخش بایگانی می‌شود.

ورودی جذاب این عمارت درست در جایی قرار دارد که تصویر آن در استخر و میدان جلوی آن بازتاب داده می‌شود، منحنی‌های سهمی‌شکل و مواج، نوشته‌ای را از توافقی یکپارچه نشان می‌دهد و ستون‌های طلایی این بنا نشان‌دهنده قلمی است که اسناد با آن امضا شده است.

نمای تروارتن این موزه با بنای عمارت درآمیخته شده است و فضای به وجود آمده شکل یک تراس را به خود گرفته و صفحات برنزی شبکه‌ای ظاهری جذاب به آن بخشیده است. بازتاب نور اشکال متفاوت و نورپردازی وسیع فضای زیرزمنی در نهایت باعث شده تا Union House به شکل دایره دیده شود که محل برگزاری جشن در آن قرار دارد. سالن خانه‌ی مهمان نیز دوباره بازسازی شده که محل حضور هفت عضو هیئت مذاکره‌ی اماراتی بوده است. فضای اطراف نیز خط دریایی توافق 1971 در ساحل جمیرا است که در آن استخر و ساحل شنی در نظر گرفته شده است.

دیدگاهی بگذارید

  شرکت راه و ساختمان مخروطکار

  سهامی (خاص)

  پیام مدیر عامل

  شـركت راه و ساختمان مخروطکار با انجام کاملاً موفق پروژه‌هـای‌خود توانسته اسـت رشدی پایدار را رقم بزند و گام های بلندی در راستای تحـقق اهـداف و چشم انداز های تعیین شده بـردارد، کــه این پیشرفت ها و توانمندی ها نتیجــــه خط مشی و روش كار بهینه حـاكــم بر شركت بوده که توسط نیروی انسانی یکتای آن به انجام رسیده است.

  با ما در ارتباط باشید

  تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از پارک وی – کوچه سالار – پلاک 14 – طبقه 5 – واحد 501 خرم آباد – بلوار شصت متری – کوی بسیج – نبش بسیج یک – ساختمان مخروطکار – طبقه پنجم خرم آباد : 92-33355190 – 066 تهران : 88485751 – 021 فکس : 06633355193 info@makhrotkar.ir

  تلگرام شرکت | 09391379246