درباره ما

کیفیت و سرعت اجرا، بهره گیری از متدهای روز معماری با تلفیقی از هنر و تجربه، راز موفقیت گروه ماست .

سخن مدیرعامل

مفتخریم كه از زمان تأسیس شرکت راه و ساختمان مخروطکار با تلاشی پیگیر برای خدمت‌رسـانی و با رعایت ارزش هایی مانند کیفیت، ایمنی، حفاظت از محیط زیست و نوآوری به جايگاهی شایسته در ميـان شركت‌هـای پیمـانکاری در کـشور عزیزمان ايران برسانیم . شـركت راه و ساختمان مخروطکار با انجام کاملاً موفق پروژه‌هـای‌خود توانسته اسـت رشدی پایدار را رقم بزند و گام های بلندی در راستای تحـقق اهـداف و چشم انداز های تعیین شده بـردارد، که این پیشرفت ها و توانمندی ها نتیجه خط مشی و روش كار بهینه حـاكم بر شركت می باشد که توسط نیروی انسانی آن به انجام رسیده است.

در کنار نیروی انسانی کارآمد و با تکیه بر اهمیت نوآوری به عنوان یکی از پایه های شرکت باور داریم که با بهره گیری و تولید فناوری ها و راه کارهای جدید کیفیت را افزایش دهیم، از هزینه ها بکاهیم و در بسیاری از پروژه ها از زمان تعهد شده انجام پروژه ها همواره جلوتر باشیم.در پایان ما در شرکت راه و ساختمان مخروطکار بهترین و بیشترین تلاش ممکن در صنعت ساخت و ساز را به کار می بندیم تا سازه هایی با کیفیت بسازیم و به عنوان شرکتی پیشرو در سطح کشور فعالیت نماییم.

خدمات ارائه شده ما به کارفرمایان عزیز

در حال حاضر شرکت راه و ساختمان مخروطکار، با بهره گیری از مهندسین باتجربه و با اختیار داشتن نیروی کار مجرب به همراه کلیه ماشین آلات لازم ، توانایی انجام و اجرای کلیه پروژه های ساختمانی ، شبکه آب و فاضلاب ، صنعت نفت و گاز ، راه و ترابری و تاسیسات و تجهیزات را داراست

شرکت ساختمانی مخروطکار فعالیت رسمی خود را از دی ماه 1363آغاز نمود.در دهه ی70 و 80 که کشور ما در دوران پر تکاپوی سازندگی پس از جنگ به سر میبرد. همگام با روند ساختن و بنا نهادن در کشور، انجام و اجرای پروژه های گوناگونی را در زمینه های ابنیه ، آب ، نفت ، گاز ، پتروشیمی ، تجهیزات ، تاسیسات را بر عهده گرفت که در نتیجه آن تجربیات ، این شرکت توانسته وظایف محوله را با موفقیت به اتمام رسانده و با سابقه ای بیش از 3 دهه تلاش و سازندگی ، برای کلیه دستگاه های اجرایی اعم از دولتی و غیر دولتی در سطح قابل قبول و معتبر شناخته شود .
هدف از تاسیس شرکت گردآوری مهندسین مجرب و ورزیده جهت ارائه خدمات اجرایی و مشاوره در زمینه های گوناگون مهندسیست که تا کنون عمده فعالیت این شرکت متوجه عملیات اجرایی در پروژه های ساختمانی ،تاسیساتی، اب، پتروشیمی و نفت و گاز بوده است . تخصص و تجربه سهام داران و استفاده از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری پیشرفته در کنار توجه مدیریت به توانایی علمی شرکت و اعضا آن زمینه ساز ارائه خدمات مختلف مشاوره توسط شرکت مخروطکار گشته است.
انجام پروژه های متعدد طراحی و اجرایی توانایی بسیاری را در اعضا جهت بررسی و رفع نواقص و تناقصات احتمالی مدارک و نقشه های اجرایی ودر صورت لزوم انجام چندین پروژه های از آغاز تا پایان ایجاد نموده و پرورش داده است.با گذشت بیش از 33 سال از تاسیس ،این شرکت توانسته پروژه های زیادی را در نقاط مختلف کشور اجرا و رضایت کامل کارفرمایان را اخذ نماید.
نوع مدیریت کلان در شرکت مخروطکار از نوع مشارکتی بوده و تصمیمات استراتژیک از طریق مشاوره، هم فکری مدیرعامل با هیئت مدیره و مدیران پروژها اتخاذ میگردد.این شرکت اکنون دارای رتبه 1 ابنیه و ساختمان ، رتبه 2 تاسیسات و تجهیزات ، رتبه 3 آب ، رتبه 5 نفت و گاز و رتبه 5 راه و ترابری با ضوابط جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور میباشد.

مخروطکار را بیشتر بشناسیم

شرکت ساختمانی مخروطکار فعالیت رسمی خود را از دی ماه 1363آغاز نمود.در دهه ی70 و 80 که کشور ما در دوران پر تکاپوی سازندگی پس از جنگ به سر میبرد. همگام با روند ساختن و بنا نهادن در کشور، انجام و اجرای پروژه های گوناگونی را در زمینه های ابنیه ، آب ، نفت ، گاز ، پتروشیمی ، تجهیزات ، تاسیسات را بر عهده گرفت که در نتیجه آن تجربیات ، این شرکت توانسته وظایف محوله را با موفقیت به اتمام رسانده و با سابقه ای بیش از 3 دهه تلاش و سازندگی ، برای کلیه دستگاه های اجرایی اعم از دولتی و غیر دولتی در سطح قابل قبول و معتبر شناخته شود .

هیئت مدیره شرکت مخروط کار

حمید شمس (مدیر عامل و عضو هیئت مدیره)

وحید شیرخانی (عضو هیئت مدیره)

فتحعلی یاراحمدی (رئیس هیئت مدیره)

علیرضا شیرخانی (نائب رئیس هیئت مدیره)

کارکنان شرکت مخروط کار

گواهی و رضایت نامه های شرکت مخروطکار

در حال حاضر شرکت راه و ساختمان مخروطکار، با بهره گیری از مهندسین باتجربه و با اختیار داشتن نیروی کار مجرب به همراه کلیه ماشین آلات لازم ، توانایی انجام و اجرای کلیه پروژه های ساختمانی ، شبکه آب و فاضلاب ، صنعت نفت و گاز ، راه و ترابری و تاسیسات و تجهیزات را داراست

شرکت راه و ساختمان مخروطکار

سهامی (خاص)

پیام مدیر عامل

شـركت راه و ساختمان مخروطکار با انجام کاملاً موفق پروژه‌هـای‌خود توانسته اسـت رشدی پایدار را رقم بزند و گام های بلندی در راستای تحـقق اهـداف و چشم انداز های تعیین شده بـردارد، کــه این پیشرفت ها و توانمندی ها نتیجــــه خط مشی و روش كار بهینه حـاكــم بر شركت بوده که توسط نیروی انسانی یکتای آن به انجام رسیده است.

با ما در ارتباط باشید

تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از پارک وی – کوچه سالار – پلاک 14 – طبقه 5 – واحد 501 خرم آباد – بلوار شصت متری – کوی بسیج – نبش بسیج یک – ساختمان مخروطکار – طبقه پنجم خرم آباد : 92-33355190 – 066 تهران : 88485751 – 021 فکس : 06633355193 info@makhrotkar.ir

تلگرام شرکت | 09391379246